Night Edition pre Mercedes-Benz triedy E4. Máj 2022

Špionážne fotografie ukazujú, že automobilka Mercedes-Benz už usilovne pracuje na novej generácii triedy E, pričom to Mercedesu nebráni v aktualizácii aj stávajúcej verzie. Luxusné, športové autá Mercedes-Benz E dostali výbavu Night Edition, ktorá je kombinovaná s balíčkom AMG a je dostupná pre všetky štyri karosárske verzie. Mercedes zatiaľ ukázal len verzie kupé a kabriolet, keďže tie idú do predaja prvé. Sedan a kombi budú nasledovať čoskoro.

Ako už názov edície naznačuje, luxusné, športové autá Mercedes-Benz E Night Edition sú vybavené radou tmavých doplnkov. Napr. diamantová predná maska má čierne kolíky, rovnako v čiernej farbe sú aj koncovky výfukov. Predné blatníky nesú označenie ´´Night Edition´´. Mercedes hovorí, že luxusné, športové autá Mercedes-Benz E sedana/kombi budú dodávané s čiernym zadným spojlerom.

Interiéru balíčka Night Edition dominuje čierny strop s koženým čalúnením. Objednať je možné aj kombináciu Alcantara/koža. Vylepšené sú aj osvetlené prahy, ozdobné prvky v hliníkovom prevedení a ďalšie doplnky.

Stredová konzola je pokrytá jaseňovým drevom s otvorenými pórmi a hrdo nesie znak ´´Night Edition´´ vyrobený z lešteného hliníku s lesklým čiernym nápisom. Luxusné, športové autá Mercedes-Benz E s edíciou Night majú upravené rohožky a exkluzívne výšivky v danej edícii. Štandardom výbavy sú aj vyhrievané sedadlá a kožou potiahnutá palubná doska.

Luxusné, športové autá Mercedes-Benz E je možné si už objednať aj s balíčkom Night Edition, pričom ceny sa v závislosti od karosérie pohybujú v intervale od 5.295 až 9.222 EUR.

zdroj: motor1.com