Mercedes-AMG SL63 od Mansory je prekvapivo mierny19. Marec 2023

Mansory predstavilo nový balík pre luxusné, športové autá Mercedes-AMG SL63, ktorý je na prvý pohľad prekvapivo mierny.

Vpredu je vidieť prepracovaný nárazník s medenými akcentmi, pričom trojcípa hviezda je nahradená vlastným logom Mansory. Prepracované vetracie otvory sú samozrejme obklopené prvkami z uhlíkových vlákien, rovnako ako spojler predného nárazníka a kryt bočného zrkadla.

Podobná úprava je vidieť aj vzadu. Spojler, difúzor a niekoľko prvkov nárazníka dostali premenu z uhlíkových vlákien lemovanú medenými akcentmi. Aby toho nebolo málo, Mansory povedal, že 22-palcové originál disky sú k dispozícii v rôznych prevedeniach. Vo vnútri sa zdá, že Mansory vybavilo luxusné, športové autá Mercedes-AMG SL63 bielym čalúnením, ktoré zahŕňa aj bezpečnostné pásy.

Mansory a jeho balíček pre luxusné, športové autá Mercedes-AMG SL63 sa netýka výlučne vonkajších a vnútorných prvkov. Mansory bude balíček ponúkať aj s výkonovými verziami P720 a P850.

To znamená, že Mansory vyladilo Mercedes-AMG SL63 na 720 a 850 HP, čo je oveľa viac ako základná verzia modelu. Treba poznamenať, že dvojitý turbo motor V8 o objeme 4.0 litra ponúka výkon 577 HP. Úprava Mansory údajne zaistí zrýchlenie z 0-100 km/h za 3,2 sekundy a maximálnu rýchlosť 332 km/h.

zdroj: motor1.com