Audi A4 Allroad dostalo niekoľko vizuálnych vylepšení15. Máj 2022

Nová generácia modelu Audi A4 je práve vo vývoji, čo ale nebráni automobilke Audi, aby aj stávajúce luxusné, športové autá Audi A4 mierne vylepšovala. Pre nový modelový rok, ktorý by mohol byť pre stávajúcu generáciu posledný, pripravilo Audi niekoľko vizuálnych vylepšení.

Vylepšenia sa konkrétne týkajú modelu Audi A4 Allroad quattro. Pre nový modelový rok je možné tieto luxusné, športové autá objednať s Black paketom, ktorý bol navrhnutý špeciálne pre tento model.

Ak už názov napovedá, nový balíček prináša doplnky v lesklej čiernej farby, konkrétne ide o rám predného skla, zrkadlá alebo koncovky výfukov. V rovnakej farbe sú aj zvislé prvky masky chladiča, spony v predných bočných sacích otvorov, difúzor zadného nárazníka a panel dverí batožinového priestoru medzi zadnými svetlami. V čiernej farbe je aj logo Audi a označenie A4 Allroad.

V čiernej farbe sú aj strešné lišty. Nárazníky sú dostupné v kontrastnej farbe Manhattan Grey. Všetky tieto doplnky sú pre luxusné, športové autá Audi A4 Allroad dostupné v balíčku Black, ktorý je možné objednať za cenu 775,- EUR. Farebné kombinácie navyše dopĺňa farba Chronos Grey a Distric Green.

Nová generácia Audi A4 bude poslednou, ktorá bude mať spaľovacie motory. Ku koncu dekády by mali prísť do predaja luxusné, športové autá Audi A4 s čisto elektrickým pohonom.

zdroj: motor1.com