Aerodynamický balík RevoZport pre LaFerrari5. Január 2019

laferrari-revoluzion-revozport-1Úpravca RevoZport zahájil rok 2019 veľmi jedinečne, keď predstavil aerodynamický balíček pre luxusné, športové autá LaFerrari. Automobilka Ferrari vyrobila len 499 + 1 kus modelu LaFerrari, takže vidieť tento balíček na reálnom aute nebude jednoduché. V skutočnosti RevoZport vyvinul aero kit ako jednorazový projekt pre špeciálneho zákazníka z Blízkeho východu, ktorý chcel, aby jeho superšport LaFerrari bol ešte výnimočnejší.

laferrari-revoluzion-revozport-2Všetky nové časti z uhlíkových vlákien z dielne RevoZport sú nielen estetické, ale aj absolútne funkčné, pričom zvyšujú prítlak a znižuj odpor. Okrem toho má teraz atmosférický motor V12 o objeme 6.3 litra lepšie chladenie vďaka novým prívodom vzduchu. Dizajn tohto luxusného, športového auta vylepšuje aj masívne zadné krídlo a roletky z uhlíkových vlákien na zadnom skle.

Úprava luxusných, športových automobilov typu LaFerrari je veľmi exkluzívna práca, ktorá si vyžaduje mimoriadne schopnosti úpravcov a tiež neobmedzené finančné možnosti zákazníkov. Aká je cena aerodynamického balíčka RevoZport nie je známe, avšak pre majiteľa LaFerrari to určite nebude nič zdrvujúce. Finálny výsledok pritom stojí za to a z LaFerrari robí ešte výnimočnejší model.

zdroj: motor1.com