Mansory vylepšilo luxusné, športové Audi RS7 Sportback4. Október 2021

Mansory určite patrí medzi najznámejších úpravcov na svete, pričom často sú luxusné, športové autá z dielne Mansory až brutálne a nie pre všetkých atraktívne. Aktuálne do ponuky Mansory pribudlo aj Audi RS7 Sportback.

Model Audi RS7 Sportback z dielne Mansory má základ v podobe Nardo šedej farby, ktorú oživujú doplnky z uhlíkových vlákien. Úpravou prešiel nový predný rozdeľovač a výrazný zadný difúzor, doplnený o malý spojler. Výraznejšie sú aj bočné prahy, ktoré sú rovnako z uhlíkových vlákien.

Trochu prehnané vyzerajú výčnelky po stranách predného nárazníka, ale tak to je Mansory. Luxusné, športové autá Audi RS7 Sportback z dielne Mansory prišli o oválne výfuky, tak typické pre verzie Audi RS.

Kontrastné modré akcenty exteriéru pokračujú aj v interiéri, kde sa elegantné Audi pýši dvojfarebným interiérom (modrá a čierna). Mansory sa zbavil loga Audi na volante a inštaloval tam svoje logo. Koža je dokonca aj na podlahe, Alcantara je na streche alebo stĺpikoch dverí.

Luxusné, športové autá Audi RS7 Sportback Mansory majú pod kapotou upravený biturbo motor V8 o objeme 4.0 litra, ktorý generuje výkon 770 HP a krútiaci moment 1.000 Nm. Vďaka vylepšeným parametrom dokáže model zrýchliť z 0-100 km/h za menej ako 3 sekundy.

zdroj: motor1.com