Dvojfarebný Mercedes-AMG G63 je divoký aj na Mansory3. Január 2022

Mansory upravuje luxusné, športové autá štýlom, ktorý je pomerne divoký a dosť polarizačný. Vždy keď si myslíme, že sme už videli všetko, príde Mansory s niečím ešte šokujúcejším. Najnovším počinom v tejto kategórii je Mercedes-AMG G63 P900 Limited Edition 50th UAE.

Ide v krátkom čase už o druhú edíciu venovanú Spojeným arabským emirátom (SAE). Na základe výnosu šejka oslavujú Spojené arabské emiráty rok 2021 ako rok 50 od založenia národa v roku 1971. Slávnosti sa konajú od 6. apríla 2021 do 31. marca 2022. Prvým modelom z dielne Mansory na oslavuj toto jubilea sú luxusné, športové autá Rolls-Royce Cullinan UAE Edition.

Mansory Mercedes-AMG G63 P900 Limited Edition 50th UAE má dvojfarebnú karosériu, ktorá kombinuje fialovú v prednej časti a čiernu vzadu. V kombinácii s bodykitom je tento dizajn pomerne divoký aj na Mansory.

Interiér je v tomto smere úplne niekde inde a je možné ho brať ako poctu basketbalovému tímu LA Lakers. Rovnako dvojfarebné čalúnenie kombinuje žltú a fialovú, čo je dosť ojedinelá kombinácia. Interiér tiež ponúka niekoľko označení SAE, ktoré zdôrazňujú pre koho je edícia určená.

Luxusné, športové autá Mansory Mercedes-AMG G63 P900 Limited Edition 50th UAE majú zvýšený výkon na 900 HP, čo je samozrejme ohromný nárast oproti sériovej verzii. Samozrejme pri takto odvážnej dizajnovej kombinácii je extrémny výkon nutný.

zdroj: motor1.com