Ostrejšie Ferrari 812 Superfast sa údajne predstaví už 5. mája14. Apríl 2021

Informácie, že automobilka Ferrari pripravuje špeciálnu verziu modelu 812 Superfast sú známe už od polovice minulého roka. V poslednej dobe sa objavilo už aj niekoľko videí z testovania maskovanej verzie a tak sa naskytá otázka, kedy bude toto nové, luxusné, športové auto oficiálne predstavené.

Odpoveďou na túto otázku môže príspevok na Ferrari Chat, ktorý pochádza od legendárneho historika Ferrari Marcela Massiniho. V krátkom príspevku zverejnil, že ostrejšia verzia luxusného, športového auta Ferrari 812 Superfast bude vybranému publiku a potenciálnym zákazníkom predstavená 21. apríla. Zvyšok sveta dostane oficiálnu tlačovú správu o predstavení 5. mája.

Nejde samozrejme o oficiálnu správu, každopádne informácie by mali byť vierohodné. To čo zatiaľ nevieme vôbec, je názov aký nové, luxusné, športové autá Ferrari dostanú. Špekuluje sa, že pôjde o koncovku GTO, čo by mohlo byť pomerne vhodné, keďže tento model bude pravdepodobne úplne posledným, ktorý dostane atmosférický motor V12. Objavili sa aj informácie o označení Daytona, Imola alebo VS (Versione Speciale).

zdroj: motor1.com