Divízia Ferrari Tailor Made ukázala upravený model 488 Pista24. Január 2021

Najnovším luxusným, športovým autom divízie Ferrari Tailor Made je model 488 Pista, ktorý dostal dizajnové prvky inšpirované pretekárskymi autami. Zmena štýlu je len jemná, model ale vyzerá fantasticky.

Prirodzenou farbou pre luxusné, športové autá Ferrari je červená, ktorá v karmínovom odtieni aj v tomto prípade pokrýva väčšinu tela. Od prednej časti až po strechu sa ťahá úzky biely pruh. Na prednej kapote je aj číslo 547. Z obrázkov nie je jasné, či je predný rozdeľovač len z čiernej lesklej farby alebo z uhlíkových vlákien.

Z profilu je vidieť typické logo vzpínajúceho sa koňa na predných blatníkoch. Spodná časť karosérie je v bielej farbe. Číslo 547 je tiež na dverách, má ale odlišný odtieň ako pás pod ním, takže je dobre viditeľné.

Zaujímavé sú aj nové originál disky Ferrari, ktoré majú 10 lúčový dizajn s jemným tvarom Y- lúčov. Na prvý pohľad sa disky zdajú pomerne jednoduché, ale pri pohľade zboku je vidieť, že lúče sú zložené z dvojice tenkých kusov, vďaka čomu vyzerajú tieto originál disky Ferrari oveľa zložitejšie.

Interiér tohto luxusného, športového auta je ladený do odtieňa hnedej kože, ktorá sa zdá byť až oranžová. Celým interiérom kontrastujú biele časti, ktoré môžeme vidieť na sedadlách a podlahe.

Divízia Ferrari Tailor Made ponúka zákazníkom väčšiu mieru individuálnych úprav a vyrába skutočne jedinečné, luxusné, športové autá Ferrari. Zákazník spolupracuje priamo s dizajnérom, pričom má k dispozícii nekonečnú paletu farieb, typov koží, látok a ďalších materiálov. Jediným cieľom je postaviť model presne podľa želania zákazníka.

zdroj: motor1.com