Špeciálne vyrobené tenisky k Rolls-Royce Cullinan7. Január 2019

Veľa výrobcov luxusných, športových automobilov ponúka v predaji celý rad doplnkov výbavy, ktorá by mala ladiť s jednotlivými modelmi. Topánky však nie sú až tak častým artiklom, snáď okrem Ferrari, ktoré ponúka takmer všetko.

Automobilka Rolls-Royce ale topánky neponúka a tak sa jedna basketbalová hviezda NBA rozhodla ísť vlastnou cestou. Hráč Houston Rockets PJ Tucker si nechal vyrobiť špeciálny pár topánok Nike Air Jordan, ktorý dizajnovo zodpovedá jeho novému luxusnému, športovému autu Rolls-Royce Cullinan. Zdá sa to trochu zvláštne, že by si niekto nechal sám urobiť topánky pre svoje auto, každopádne Tucker je hráč, ktorý o sebe tvrdí, že vlastní viac ako 2.200 párov tenisiek a len minulý rok za ne minul 200.000 dolárov.

Luxusné tenisky Air Jordan 3 boli dodané firmou Dank & Co, ktorá ich vyrobila zo špeciálnej bielej kože s aligátorovým vzorom a logom Rolls-Royce na jazyku. Vnútorná strana tenisiek je v červenej farbe. Asi netreba dodávať, že Tuckerove luxusné, športové SUV Rolls-Royce Cullinan má bielu farbu a červený kožený interiér.

Baskletbalista PJ Tucker má okrem tenisiek rád aj luxusné, športové autá, keďže okrem spomínaného Rolls-Royce Cullinan mu v garáži parkuje aj Ferrari 488 Spider, Lamborghini Aventador Roadster a Rolls-Royce Phantom.

zdroj: motor1.com