Hodinky Porsche Design sa teraz dajú dokonale prispôsobiť autu5. Júl 2020

Podľa informácii Porsche je veľmi veľká časť luxusných, športových automobilov Porsche individuálne upravená divíziou Porsche Exclusive Manufaktur. Približne 90% modelov Porsche 911 má výbavu Porsche Exclusive. Až 25% všetkých modelov tejto rady má výbavu z dielne Exclusive Manufaktur. S takýmto silným dopytom sa Porsche rozhodlo zaradiť do programu aj hodinky Porsche Design.

Divízia Porsche Exclusive Manufaktur ponúka pre luxusné, športové autá Porsche viac ako 700 možností exkluzívneho vybavenia interiéru a exteriéru. Za viac ako 30 rokov fungovania divízie bolo vyrobených toľko exkluzívnych modelov, že je veľká šanca, že žiadne dve Porsche nebudú rovnaké. Od začiatku júla dostane možnosť individualizácie aj divízia hodiniek Porsche Design. Myšlienkou je previesť koncept Porsche Exclusive Manufaktur aj na zápästie zákazníkov.

Šéf Porsche Design Group Jan Becker k tomu povedal: ´´Žiadna iná značka hodiniek alebo výrobca automobilov v súčasnej dobe neponúka tak širokú možnosť výberu individualizácie. 1.5 milióna dizajnových možností, či už v podobe materiálov, farieb, kože, prešívania, to všetko je teraz možné preniesť z luxusných, športových automobilov Porsche aj na hodinky Porsche Design.´´

Hodinky sú vyrábané vo Švajčiarsku a umožňujú slobodný výber farieb titánového puzdra, ciferníkov, materiálov a farieb náramkov a dokonca aj farby rotoru automatického pohonu. Zákazníci si môžu svoje hodinky nakonfigurovať prostredníctvom webového konfigurátora a navrhnúť si ich ako súčasť svojho luxusného, športového auta Porsche.

zdroj: motor1.com