Darček na Valentína v podobe McLaren 570S Spider14. Február 2018

Niekto na svete sa môže tešiť na vskutku bohatého Valentína. Podľa McLaren zadal jeden ´´nevyliečiteľný romantik´´ dodanie luxusného, športového auta McLaren 570S Spider na špecifické dátum 14. februára.

Krásny McLaren 570S Spider má na sebe rubínový odtieň farby Vermillion Red z palety McLaren Elite. Okrem červených pruhov na pneumatikách Pirelli P Zero su v červenej farbe aj brzdové strmene. Interiér je ladený v kombinácii Apex Red a Jet Black kože Nappa a doplnkov Alcantare Carbon Black. Na volante je tiež koža Apex Red, ktorá ladí s bezpečnostnými pásmi v rovnakej farbe. Z uhlíkových vlákien je stredový panel, prahy a tiež výplne dverí.

Strecha tohto luxusného, športového auta je v tmavo šedej farbe Palladium, ktorú doplňuje kryt z uhlíkových vlákien z dielne MSO. Z uhlíkových vlákien sú aj vložky na dverách, časti zadného veka, zadný nárazník a zadný spojler.

Luxusné, športové autá McLaren 570S Spider majú pod kapotou biturbo motor V8 o objeme 3.8 litra, ktorý zvládne zrýchlenie z 0-100 km/h za 3.1 sekundy. Maximálna rýchlosť modelu je 315 km/h.

zdroj: motor1.com